Artykuły dla domu i ogrodu

Pełna oferta i bogaty wybór produktów w Markecie Mrówka w Jędrzejowie.
Urządzasz, remontujesz dom lub ogród? Odwiedź naszą placówkę i znajdź potrzebne artykuły.

AKTUALNE PROMOCJE

Warto skorzystać z naszych promocji.
Oferujemy wiele produktów w niższych cenach.

 

SPRAWDŹ

JAK TRAFIĆ?

Nasza placówka znajduje się
w miejscu, do którego łatwo trafić.
Na miejscu znajduje się parking dla klientów.

ZNAJDŹ TRASĘ

NASZE DZIAŁY (STRONA W BUDOWIE)

artykuły dla twojego domu

AGD

Dział zaopatrujący codzienność naszego życia. Towar znajdujący się w naszej ofercie jest odpowiedni dla każdego z nas. W ofercie: garnki, patelnie, zastawa stołowa, szklanki, kieliszki, akcesoria kuchenne i inne.

artykuły dla twojego domu

ZABAWKI

Ogromny wybór zabawek dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku : lalki , domki, akcesoria dla małej gospodyni, pojazdy sterowane i nie tylko, traktory, roboty, pistolety. Polecamy pojazdy akumulatorowe , jeździki , pluszaki , wózki. Na naszym dziale znajdziecie Państwo także skarbonki , pamiętniki, klocki, puzzle i ogromny wybór gier planszowych.

artykuły dla twojego domu

DEKORACJE ORAZ WYSTRÓJ WNĘTRZ

Oferta działu dekoracyjnego pozwala w wysmakowanym stylu urządzić każde wnętrze. W sprzedaży znajdziemy: wazony, figurki, ramki, obrazy, sztuczne kwiaty oraz meble. Każdego zachwycą dekoracje sezonowe . Na Święta Bożego Narodzenia proponuje świąteczne figurki, bombki szklane oraz plastikowe, choinki oraz niezwykłe oświetlenie na wasze drzewka. Wielkanocne kwiaty, świece oraz zające i baranki wprowadzą wiosnę w każdym domu.

artykuły dla twojego domu

OŚWIETLENIE

Na dziale dostępne tradycyjne i nowoczesne żyrandole, plafony, spoty oraz lampy
podłogowe . Każde wnętrze może stać się wyjątkowe. Z ogromnej oferty żarówek możemy
dobrać te o odpowiedniej mocy i barwie. Do nowoczesnych mieszkań idealnie pasuje
oświetlenie z użyciem taśm ledowych.

artykuły dla twojego domu

HYDRAULIKA

Asortyment niezbędny do wykonania instalacji kanalizacyjnej, grzewczej, odwodnienia oferujemy ceramikę sanitarną, armaturę, wanny, kabiny, brodziki, meble łazienkowe, lustra i wiele innych dodatków dekoracyjnych do łazienki oraz systemy rynnowe Gamrat.

artykuły dla twojego domu

FARBY I AKCESORIA MALARSKIE

Farby ścienne i elewacyjne, impregnaty i lakierobejce do drewna, farby na rdze, farby do drewna i metalu, taśmy malarskie, pędzle, wałki, artykuły ścierne, rozpuszczalniki i inne akcesoria malarskie.

artykuły dla twojego domu

OGRÓD

Szeroki wybór systemu ogrodzeniowego tworzonego z wygodą i pasją, a nim znajdziemy bramy metalowe, przęsła ogrodzeniowe, słupki oraz akcesoria do montażu. Różne rodzaje kostki brukowej, płytek chodnikowych i tarasowych, a także obrzeży trawnikowych i krawężników. Ogromny wybór mebli ogrodowych, leżaków, placów zabaw dla dzieci. Urządzenia elektryczne i ręczne ułatwiające pracę w ogrodzie, nawozy dla kwiatów i roślin. Architektura drewniana pozwala zaaranżować nasze piękne ogrody, do dyspozycji klientów wybór płotów drewnianych, pergol, rolborderów. Dużym zainteresowaniem cieszy się kącik winiarski.

artykuły dla twojego domu

ELEKTRONARZĘDZIA

Elektronarzędzia i narzędzia ręczne, które pozwalają na wykonywanie pracy we własnym warsztacie, jak i narzędzi używanych przez profesjonalistów. Techniki zamocowań, liny plecione i stalowe, odzież robocza, oferta wkrętów, gwoździ i innych akcesoriów na wagę.

Dział budowlany

Więcej »

Artykuły dla zwierząt

Więcej »

Art. samochodowe i rowerowe

Więcej »

Elektronarzędzia

Więcej »